Únor 2013

Příběh klanu → Kdo bude v dalším díle?

1. února 2013 v 17:23 | Minda |  Můj klan
Tak jsem právě zjistila, že ani nevím, koho všechno mám v klanu :). Mezi Slunečnými je zapsáno i spousta válečníků, kteří sem už dávno nechodí.

Rozhodla jsem se napsat další díl příběhu Slunečného klanu, ale když nebudu vědět, které kočky zahrnout, bude to dost těžké. Nerada bych napsala díl a zjistila, že píšu o někom, kdo na tenhle blog už dávno nechodí, a naopak pravidelné čtenáře jsem ochudila...

Takže každého, kdo by se chtěl vyskytnout v příštím díle příběhu, prosím:

"Napište mi údaje o své kočce do komentáře! :)"

Údaje, tím je myšleno:
1) Válečnické jméno
2) Pozice v klanu (válečník, učedník, matka...)

Prosím nepište mi sem kočky, které v klanu nikdy nebyly, ale pouze ty, které už jsou zapsány mezi členy (mají podanou celou přihlášku).

Momentálně plánuji do příběhu zapojit určitě tyto kočky: Měsíční tlapka, Dešťová cesta, Stříbrný dráp, Bílá tlapka, Blesk, Zlatka, Ostružinová tlapa + kočky, které je přepadly :)

Pokud se najdete mezi seznamem jmen výše, ↑ tak mi prosím stejně napište komentář, abych věděla, že vaše účast v příběhu má smysl :). Děkuju a těšte se na příběh!

P.S. Pokud jste ještě nečetli nejnovější překlad, podívejte se na předchozí článek :).

TDH - 66.-69.stránka - Kapitola šestá - I.

1. února 2013 v 15:11 | Minda/Moss |  Překlady
Nezadržitelně se blížíme ke konci, toto je předposlední překlad Nebezpečné hodinky, který vám přinesu. Pak už jen jeden (poslední) kousek a obsah zbytku knížky. Teda, to to uteklo!

Ten Šedého výrok o té liščí mršině mě vážně dostal :). Zatímco všichni posvátně zírají, tak Šedý pruh si ze svého kamaráda-velitele utahuje. A Oblačný ocas a jeho rozmluva o Hvězdných je taky pěkná. Zkrátka, Šedý a Oblačný jsou frajeři :)

//Mimo téma: I když tenhle blog je naprosto apolitický, nemůžu si pomoct a nevyjádřit se o novém, prvním "přímém", prezidentovi. Můžu dodat jediné: docela jsme to zpackali.//

P.S. Jestli bude čas, rozhodla jsem se konečně dopsat další díl Slunečných :) těšte se!