TDH - 40.-44.stránka - Kapitola třetí - III.

24. září 2012 v 22:47 | Minda |  Překlady

Víte, co spolehlivě zaručí překlady?
a) že se Moss nudí
b) že je nachcípaná
c) že někde chytne chuť a Múzu a chce se jí překládat
d) že se jí zželí jejího klanu :)

...A nejlépe všechno dohromady. Takže vám přináším záříjový překlad, kterým končíme druhou kapitolu. A příště už se podíváme přímo na jmenovací rituál Ohnivého srdce-Ohnivého měsíce! Těšte se :). Jedna z nejzajímavějších scén celé první série!


Na kraji kopce se znovu zastavili a shlédli dolů na naprosto rozdílnou krajinu. Místo holých svahů narušených skalkami a trsy vřesu spatřil Ohnivé srdce hnízda dvounožců roztroušená mezi poli a živými ploty. V dálce byla krajina rozčísnuta Hromovou stezkou, za kterou se výhružně tyčily šedivé rozeklané skály.
Všiml si, že na něj Popelavá s porozuměním hledí.
"Všechno je jinak," přiznal Ohnivý, "vidělas ty Větrné. Dokonce ani oni už ke mně nebudou přistupovat tak jako dřív." Věděl, že takové věci nemůže nikdy říct nikomu jinému než léčitelce - ani Světlé bouři. "Je to, jako by každý očekával, že jsem teď moudrý a vznešený. Ale to nejsem. Budu chybovat, stejně jako kdykoli předtím. Popelavá, nevím, jestli to zvládnu."
"Myší mozku." Ohnivý byl zároveň vyvedený z míry i potěšený tím škádlivým tónem v léčitelčině hlase. "Když uděláš chybu - ne jestli, Ohnivé srdce, ale když - řeknu ti o tom, věř mi." O trochu vážněji dodala: "A stále budu tvá kamarádka, ať se děje cokoli. Žádná z koček, co kdy žily, nebyla za všech okolností dokonalá. Modrá hvězda nebyla! Trik je v tom, poučit se ze svých chyb a mít odvahu být k sobě upřímný ve svém srdci." Otočila se a olízla mu ouško. "Bude to v pořádku, Ohnivé srdce. Teď pojď."
Ohnivý ji nechal převzít vedení a vydali se ze svahu přes farmy dvounožců. Zvolili cestu přes pole v zorané vlhké zemině a vyhnuli se tak dvounožčímu hnízdu, kde žili dva samotáři, Havran s Ječmenem. Ohnivé srdce zbystřil, ale nebylo po nich ani vidu ani slechu. Mrzelo ho, že je nezahlédl, protože to byli dobří přátelé Hromových a Havran kdysi trénoval po jeho boku jako učedník. Rozechvěl ho vzdálený štěkot, když si vzpomněl na hrůzu z pronásledování psí smečkou.
Proplížili se ve stínu živých plotů až k Hromové stezce a přikrčili se u ní, srst načepýřenou větrem, který se zvedal od projíždějících příšer. Ohnivého dráždil v čumáčku a hrdle silný zápach kouře a pálily ho oči.
Popelavá se připravila vedle něj, čekala na prostor mezi příšerami, aby bylo bezpečné stezku přeběhnout. Ohnivé srdce se o svou kamarádku bál. Před mnoha měsíci si z nehody na Hromové stezce odnesla trvalé zranění, když ještě byla jeho učednice; staré poranění ji teď zpomalí.
"Půjdeme společně," řekl; stále při tom cítil povědomý pocit viny, že tehdy nezabránil nehodě. "Jakmile budeš připravená."
Popelavá slabě přikývla; Ohnivý odhadoval, že má strach, jen to nepřiznává. Za okamžik, když se kolem prohnala zářivě zbarvená příšera, vykřikla: "Teď!" a rychle se začala belhat na tvrdý černý povrch.
Ohnivé srdce vyrazil po jejím boku a snažil se ji nenechat daleko za sebou, ačkoli mu srdce prudce bušilo a každý jeho instinkt na něj křičel, ať běží, co nejrychleji může. Z dálky slyšel řev příšery, ale než se přihnala k nim, byl už on i léčitelka v bezpečí živého plotu na druhé straně.
Šedivá kočka naráz vydechla. "Díky Hvězdnému klanu, že je to za námi!"
Ohnivý souhlasně zamumlal, ačkoli věděl, že budou ještě muset čelit cestě nazpátek.
Slunce už pomalu klouzalo dolů po obloze. Krajina na téhle straně Hromové stezky nebyla Ohnivému tak povědomá, takže když se vydali k Vysokým kamenům, větřil každým smyslem po známkách nebezpečí. Ale vše, co slyšel, bylo šustění kořisti ve skrovné trávě; lákavý pach zaplavil jeho tlamičku, až zatoužil zastavit a vydat se na lov.
Když konečně přišli na úpatí posledního svahu, slunce už zapadalo za vrcholky. Večerní stíny se prodlužovaly a po zemi se plížil chlad. Nad hlavou spatřil Ohnivé srdce za vyčnívající skálou čtvercový vchod.
"Jsme u Matčiných úst," vyslovila Popelavá, "pojďme si na chvilku odpočinout."
Oba si společně lehli na plochý kámen, zatímco z nebe odezněly poslední paprsky a začaly se objevovat hvězdy Stříbrné kožešiny. Měsíc zalil celý kraj chladným, mrazivým světlem.
"Už je čas," mňoukla Popelavá.
Ohnivým znovu propluly všechny jeho obavy a nejdříve si myslel, že ho nohy ani neunesou. Ale vstal a vykročil vpřed, ostré kamínky ho řezaly do polštářků tlapek, až stanul pod klenbou známou mezi klany jako Matčina ústa.
Černý tunel jako by zíval do tmy. Ze své minulé návštěvy Ohnivé srdce moc dobře věděl, že nemá smysl napínat zrak, aby viděl, co leží vpředu; tma byla neporušená celou cestu až k jeskyni, kde ležel Měsíční kámen. Když zaváhal, Popelavá sebejistě vykročila vpřed.
"Sleduj můj pach," vyzvala ho. "Dovedu tě k Měsíčnímu kameni. A od teď, dokud rituál neskončí, nesmí ani jeden z nás promluvit."
"Ale já nevím, co mám dělat," bránil se Ohnivé srdce.
"Až přijdeme k Měsíčnímu kameni, lehni si a přitiskni k němu čumáček." Její modré oči se zaleskly v měsíčním svitu. "Hvězdný klan ti sešle spánek, takže se s nimi možná setkáš ve snu."
Ohnivé srdce měl celý les otázek, na které se jí chtěl zeptat, ale ani jedna z nich by mu po zodpovězení nepomohla zbavit se toho plíživého strachu. Tiše sklonil hlavu a následoval Popelavou, která zmizela ve tmě.
Chodba se plynule svažovala dolů a Ohnivý brzy ztratil ponětí o směru, jak se stále vinula tam a zpátky. Někdy byly stěny tak blízko, že kožíškem a vousky dřel o stěny. Srdce mu divoce bušilo a otevřel tlamičku, aby zachytil léčitelčinu konejšivou vůni, vyděšený, že by ji mohl ztratit.
Konečně si všiml, že vidí, jak se její ouška rýsují proti bledému světlu. Dolehly k němu ostatní pachy; zamrskal vousky v poryvu chladného, čerstvého vzduchu. O chvíli později naposledy odbočil a světlo náhle zesílilo. Ohnivé srdce přivřel oči, když vykročil vpřed, a cítil, že se chodba rozšířila v jeskyni.
Vysoko nad jeho hlavou odhaloval otvor ve stropě kousek noční oblohy. Prosvítal jím paprsek měsíčního světla a dopadal přímo na skálu uprostřed jeskyně. Ohnivé srdce se ostře nadechl. Měsíční kámen už jednou viděl, ale už zapomněl, jak je ohromující. Byl to úchvatný křišťál, na tři kočky vysoký, nahoře se sbíhal do špičky a odrážel měsíční světlo, jako by na zem spadla hvězda. Celou jeskyni osvětlovala bílá záře a měnila šedivou srst Popelavé na stříbřitou.
Otočila se na Ohnivého a dala mu ocáskem pokyn, aby se usadil k Měsíčnímu kameni. Ani kdyby směl promluvit, nebyl schopen slova, a tak ji uposlechl. Lehl si čelem ke kameni a položil hlavu na tlapky, takže se nosem mohl dotknout hladkého povrchu. Kámen byl překvapivě chladný, až málem ucukl, a na chvilku pomrkával do světla hvězd, které se odráželo v hlubinách křišťálu.
Pak zavřel oči a čekal, až mu Hvězdný klan sešle spánek.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Leopardí hvězda Leopardí hvězda | E-mail | 25. září 2012 v 7:21 | Reagovat

hurá konečně! tak jsem se těšila!!!

2 Leopardí hvězda Leopardí hvězda | 25. září 2012 v 7:26 | Reagovat

ale Moos prosííím konči to v méně napínavé chvilce! :-)

3 Veverka Veverka | 25. září 2012 v 10:06 | Reagovat

''Jedna z nejzajímavějších scén'' ? no toto, ani sem to nedočetla ... (nuda -3-)

4 Minda Minda | Web | 25. září 2012 v 10:11 | Reagovat

[3]: To "jedna z nejzajímavějších scén" patří k zatím nepřeloženému jmenovacímu rituálu :D což mi zrovna přišlo skutečně dobře napsané. Ale proti gustu žádný dišputát ;) když tě to nebaví, nemusíš to číst. Pro mě jsou DK srdeční záležitost, takže se málokdy dokážu odtrhnout.

[1]: Jé, to jsem ráda, že tě to tak potěšilo :D

[2]: :D:D Nemůžu, tam končí kapitola :D

5 Veverka Veverka | 25. září 2012 v 11:50 | Reagovat

[4]: Mě bavíjinačí scénky, kde se něco děje. A pravda, Warriors už mě neberou tak moc jako dřív...

6 AranisLea AranisLea | Web | 25. září 2012 v 13:11 | Reagovat

Mě stále berou a až do poslední chvíle jsem čekala, kdy Ohnivého něco sežere XD Nevím proč, ta atomosféra prostě řikala "Teď se něco stane, a to něco bude hodně zlý!" :D
Oddechla sem si, že tomu tak nebylo. A proč mam pocit, že Ohnivý půjde proti proudu a just neusne :-?
Překlad je moc hezkej a mě se líbí, jak to bylo napsaný. Strašně se těším na ten rituál, je to napínavý jako kšandy (Nemo forever)!

7 Leopardí hvězda Leopardí hvězda | 25. září 2012 v 13:51 | Reagovat

Mindo proosím tě já vůbec nevím jestli moje kočka je ve vašem klanu...Já totiž Warrios zbožňuji...díky Moos Mechoočko naše silná velitelko klanu slunwčného...díky moc

8 Leopardka (Leopardí cesta) Leopardka (Leopardí cesta) | 25. září 2012 v 16:25 | Reagovat

[7]: jaktože máš stejné jméno jako já :D

Je to opravdu hustá část, Ohnivého mám ráda a ten jmenovací rituál musí bejt úžasnej, už se na něj moc těším :D

9 rychla tlapka rychla tlapka | 25. září 2012 v 19:52 | Reagovat

skvelej praklad sklanim se pred tebou a todle je ted uplne nejlepsi uz se tesim az se vrati do klanu a vsichni ho budou obdivovat :-D

10 Leopardí hvězda Leopardí hvězda | 25. září 2012 v 19:56 | Reagovat

[8]:Ne ne ty si cesta já hvězda chápiš? :D

11 Leopardí hvězda Leopardí hvězda | 25. září 2012 v 20:05 | Reagovat

[3]:já se taky nedočetla ale moc se těším co se tam stane jek ho budou obdivovat atd... ale já si třeba představuji v tom spánku jak ho Tečka přiběhne olíznout se sdviženým ocasem nebo jak Modrá hvězda bude šťastná a bude tam třeba Stříbrořeba atd. :-)  :D  :-D

12 Cryx Cryx | 26. září 2012 v 13:15 | Reagovat

Ahoj Mindí :D moc jmse se těšila na další článek a je to skutečně zajímavé, ale stejně se nejvíce těším na všechny chvilky Uragána a bojů, tedy až na chvilku Vichrovi smrti ...

13 Veverka Veverka | 26. září 2012 v 15:39 | Reagovat

[12]: to ale v ukázce není

14 Leopardí hvězda Leopardí hvězda | Web | 27. září 2012 v 19:50 | Reagovat

Skvěle těším se na další překlad

15 Leopardí hvězda Leopardí hvězda | Web | 27. září 2012 v 20:27 | Reagovat

A DOOPRAVDY :-D  :-D  :-D  :-D

16 Leopardí hvězda Leopardí hvězda | Web | 27. září 2012 v 20:28 | Reagovat

Mosasí, miluji tvůj blog :-D

17 Bubble Bubble | 13. října 2012 v 19:49 | Reagovat

Moss, boží :) Sice pozdě, ale i tak :D :)
Děkuju :3

18 Leopardka (Leopardí cesta) Leopardka (Leopardí cesta) | 14. října 2012 v 11:06 | Reagovat

[10]: Ok :D tak určitě :D :D :D jenom doufám, že si nác v příběhu nebudou psát..já jsem tam jako Leopardka :D

19 JaimeMilia JaimeMilia | E-mail | 5. dubna 2018 v 19:21 | Reagovat

6 effective ways to quickly earn easy money you can download this link in PDF format: http://piu.googlenoomon.info/?p=7989
I work for each of these methods and earn much more than $ 35,000 monthly.

20 JessieNig JessieNig | E-mail | 10. dubna 2018 v 22:21 | Reagovat

Hi,

Did you check out this secret system yet?

The one that ordinary people are using to make up to $2,000 each day.

All you need to do is follow the simple instructions and you can earn $10k within the next 5 days

Click here now to signup http://2000.googlegoldpay.info/?p=25760

Do NOT miss the opportunity to start banking easy online cash today!

Click here to sign up
http://2000today.googlegoldpay.info/?p=37838

21 EnlaleChaithwaimult EnlaleChaithwaimult | E-mail | Web | 1. května 2018 v 11:56 | Reagovat

Im homeless in Slovakia.
Im living in hotel from my work but this is only temporarily solution.
Im working from my 18 years and i did not finish high school.
I have 22 years and i want to create my family and have good life.
I want good girl which will be my wife in future but before i can have this i need home.
Because its really hard to have girlfriend or wife when you are homeless.
In this blog i will show you my life sad story and i will beg for help because i want in my life more than have house.
I want get happy life and happy family.
I want my Mother, Dad, me and my future girlfriend/wife will have really happy life.
I know life is not easy because i experienced real hell on earth.
But i want change it.
I builded plan how to be happy, have house and help many homeless people.
I need your help but I do not want it for free.
If you will help me i will must do some thinks which will better change my life, if you want i will sent you money back and on the end of this plan i will be able to help other homeless.

This is blog post about my plan how to get house and help other homeless people homelessneedhelp.wordpress.com/2018/05/01/plan-to-get-better-life-and-start-non-profit-organization-for-help-homeless-people/

22 cialis 20mg prix en pharmacie cialis 20mg prix en pharmacie | E-mail | Web | 2. května 2018 v 3:20 | Reagovat

You explained this adequately!

23 BobbyEmuri BobbyEmuri | E-mail | 15. května 2018 v 2:34 | Reagovat

Jarle Thorsen Unaico, Jarle Thorsen Kielce, Jarle Thorsen Singapore, Jarle Thorsen GLOBAL POWER PTE LTD, Jarle Thorsen Truth

24 Stephenfiept Stephenfiept | E-mail | Web | 26. května 2018 v 16:17 | Reagovat

Если медицина помочь не в состоянии. Есть AminoBoosters Аналог ламинина, тоже от д-ра Эскеланд,но в 4 раза дешевле и в 2 раза сильнее. А заработок без обяз. покупок, можно вообще без приглашений. Все расскажу в скайпе evg7773 или на сайте http://1541.ru

25 kristycm18 kristycm18 | E-mail | Web | 29. května 2018 v 12:31 | Reagovat

My up to date website:
http://ada.web1.telrock.net

26 bonniety11 bonniety11 | E-mail | Web | 29. května 2018 v 16:31 | Reagovat

Modish starkers pictures  
http://beach.sexblog.pw/?ayla
  erotic book club x rated movies erotic baby erotic song adult dvd

27 amparovp4 amparovp4 | E-mail | Web | 31. května 2018 v 6:24 | Reagovat

My new suss out d evolve:
http://gabriel.projects.telrock.org

28 Светлана Кныш Светлана Кныш | E-mail | Web | 8. června 2018 v 4:02 | Reagovat

Спасибо! Интересно так )

29 Stephenfiept Stephenfiept | E-mail | 17. června 2018 v 7:49 | Reagovat

Замена ( Аналог) ламинину, это AminoBoosters ( AminoPure) 1 в 1, но дешевле в 4 раза и выпускается Только на знаменитом  Экстракте YТE.
В 1 капсуле 400 - 420 мг, а  в ламинине 200.  Мир узнал о Ламинине в 2011 году, когда его начали выпускать на норвежском экстракте YТЕ из инкубированного оплодотворенного куриного яйца,  который  создал д-р Эскеланд. Ламинин творил чудеса в восстановлении здоровья там, где медицина ничего не может сделать априори. Название продукта не важно. Главное, что Восстановление ( не лечение) дает именно Экстракт YТE, его количество в 1 капсуле. Это почти панацея, настолько хорош экстракт. Можно не верить, но факты есть факты. И отзывы в интернете говорят об этом. Главный минус Ламинина -  Дорого, так как для получения эффекта пить надо МНОГО. А заработать хотя бы $200 в МЛМ Laminine LPGN могут немногие.  Пришло время более дешевого и эффективного Aminoboosters ( AminoPure) на том же сырье, тоже д-р Эскеланд, та же технология. И заработок без обяз. ежемесячных покупок, без копейки затрат, без приглашений,  на пассиве с 1-го шага доступен любому. Это партнерка.
Консультации по скайпу evg7773
Подробно на сайте http://1541.ru

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

30 ceceliaky69 ceceliaky69 | E-mail | Web | 20. června 2018 v 2:00 | Reagovat

My up to date work:
http://rosetta.w.telrock.org

31 clintonpd60 clintonpd60 | E-mail | Web | 27. června 2018 v 0:45 | Reagovat

Free gay images  
http://blackgay.net.erolove.in/?profile_blaze
  omegle gay meet gays hayden christensen gay for gay marriage gay winnipeg

32 marlenetx11 marlenetx11 | E-mail | Web | 9. července 2018 v 4:36 | Reagovat

My self-controlled project:
http://kate.post1.telrock.org

33 vincentxf60 vincentxf60 | E-mail | Web | 10. července 2018 v 22:44 | Reagovat

After my altered contract
http://latex.xblog.in/?gain.abril
sex massage erotic plasticity adult pictures erotic flowers erotic sculptures

34 CoreyVok CoreyVok | E-mail | 25. července 2018 v 18:32 | Reagovat

Hеllo! I'll tеll you my mеthod with all the details, as I stаrted еarning in thе Intеrnеt frоm $ 3,500 per dаy with thе help оf social nеtworks reddit and twitter. In this vidео уоu will find mоre dеtailеd information and аlsо sее how many millions havе еаrnеd those who havе bеen wоrking for a yeаr using mу mеthоd. I speсifiсally made a videо in this сapacity. Аftеr buying mу mеthod, уou will understand why: http://zhzh.info/go?https://vk.cc/8jfmy3

35 davidyc16 davidyc16 | E-mail | Web | 29. července 2018 v 15:30 | Reagovat

My gay pics  
http://gayfiles.xblog.in/?profile.rodney
  harry potter gay muslim gays gay roommates meet gay people straight acting gay men

36 lillyky2 lillyky2 | E-mail | Web | 29. července 2018 v 17:12 | Reagovat

My gay pics  
http://gay.adultgalls.com/?page-lane
  arabic gay you gay gays of daytime free gay chat line gay themed movies

37 RonaldOccaf RonaldOccaf | E-mail | Web | 31. července 2018 v 20:08 | Reagovat
38 anniewu2 anniewu2 | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 10:21 | Reagovat

Vacant pictures  
erotic jobs erotic boundaries erotic bluray erotic resorts french erotic art    
http://condoms.erolove.in/?susan  ;
  erotic shorts erotic 7 angelina jolie erotic phone erotica erotic book

39 christn11 christn11 | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 1:37 | Reagovat

Pron blog site  
erotic kahani free adult erotica erotic wallpapers erotic adventures erotic epub    
http://japan.erolove.in/?karly  ;
  erotic bodypainting erotic cards nude underwater erotic erotic dancer

40 judithgt18 judithgt18 | E-mail | Web | 23. srpna 2018 v 4:20 | Reagovat

Started up to date snare throw
http://europe.meet.erolove.top/?stage.avery
  coaching in london meet kenyan singles best sex dating site uk dating sites in pune free best dating sites uk

41 anitauk11 anitauk11 | E-mail | Web | 23. srpna 2018 v 13:02 | Reagovat

Sexy pctures  
the erotic traveler erotic s erotic art prints erotic art work erotic pleasure    
http://ebony.erolove.in/?tiana  ;
  sexy girl erotic screensaver horror erotic erotic blogspot video pormo xxx

42 MiguelCaump MiguelCaump | E-mail | 24. srpna 2018 v 22:38 | Reagovat

Original replica Shop online ; buy Replica ; designer replica handbags, cheap wallets, shoes for sale.
Gucci, Versace, Balenciaga, Prada, Fendi, Max Mara, Dolce&gabbana etc.
https://www.instagram.com/elite_styleinua/

43 Thomasdam Thomasdam | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 5:53 | Reagovat

PTHC FORUM

Most germane CP Shortclip 2018 Joyous Garnering

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Medieval files 2000-2017SHANTY Classy Aggregation To the greatest 1201-1500 Files Vernissage !!! UNALIGNED !!!!!

Siberian Mouse Garnering

Count a yen in prop up of Modelkids Dvd 1 - 44 Cleft

Itch pro Anal Series 1 - 25 Inauguration !!!

Desire Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!! UNCONSTRAINED !!!!!

44 Nathanzisee Nathanzisee | E-mail | 30. srpna 2018 v 22:01 | Reagovat

PTHC FORUM

In the most attachments side CP Shortclip 2018 Clannish Chrestomathy

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

http://l2u.su/q9d

l2u.su/q9d

Noachian files 2000-2017MENTAL ACUITY UP Hifalutin Omnium gatherum Stuffed 1201-1500 Files Impenetrable showing

Siberian Mouse Assemblage

Be annoy with a hankering into Modelkids Dvd 1 - 44 Pit

Pine intent of Anal Series 1 - 25 Proffering !!!

Mania after Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!!

45 Nathanzisee Nathanzisee | E-mail | 2. září 2018 v 6:44 | Reagovat

PTHC FORUM

In the most find dernier cri CP Shortclip 2018 High-hat Collecting

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

http://l2u.su/q9d

l2u.su/q9d

Well-known files 2000-2017TRACKING DOWN APPROXIMATELY Hot Amassment Engrossed 1201-1500 Files Vernissage

Siberian Mouse Consign in

Birdbrain a hankering a substitute alternatively of Modelkids Dvd 1 - 44 Seclusive showing

Horniness after Anal Series 1 - 25 Substantiation !!!

Covet Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!!

46 Bettykal Bettykal | E-mail | Web | 4. září 2018 v 15:14 | Reagovat

Welcome to your next beauty destination!
We believe in the beauty of personality. And we want everyone to get their ultimate beauty treat.
A tailored package "Art Of Beauty Slimming Treat" including 90-minutes session each - body scrub, apparatus or manual slimming technique & body wrap http://bodycare.artofbeautycenter.ae/

47 brookezg4 brookezg4 | E-mail | Web | 5. září 2018 v 15:38 | Reagovat

Stared different project:
http://zachary.post1.telrock.org

48 eugenerr16 eugenerr16 | E-mail | Web | 7. září 2018 v 7:17 | Reagovat

Very recently started untrodden protrude:
http://colleen.web.telrock.net

49 Sergiodit Sergiodit | E-mail | 8. září 2018 v 22:35 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox To learn how to get a product, contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

50 leodw2 leodw2 | E-mail | Web | 9. září 2018 v 23:25 | Reagovat

Free porn galleries    
http://granny.xblog.in/?fill someone in on_anaya
  sex ш§щ„ш¬ш§шіщ€шіш§шє artis tgp free fucking sexy video mickie james ass

51 Orlandonah Orlandonah | E-mail | Web | 10. září 2018 v 8:35 | Reagovat

喜多福,乾拌麵,拌麵,乾麵,呷什麵,關廟麵,手工麵,手作麵,沙茶咖哩,川味麻辣 牛肉風味,油蔥香菇,香蒜麻醬,紅油烏醋,麻辣麻醬,川味麻辣,團購美食,sidofu,日曬麵條,古法手工精製,日光自然曬乾                       https://www.sidofu.net/

52 tiffanyht16 tiffanyht16 | E-mail | Web | 11. září 2018 v 6:22 | Reagovat

My revitalized number
http://europe.meet.erolove.top/?leaf.regan
  wny swingers single mothers dating sites best free sex cam site 100 completely free uk dating sites the big and beautiful dating site

53 erikgg60 erikgg60 | E-mail | Web | 12. září 2018 v 16:31 | Reagovat

New release porn site  
erotic slideshow videos pormo.com erotic online books vampire erotic erotic java game    
http://strapon.erolove.in/?tabitha  ;
  erotic adventures erotic belly dance erotic underwear mature erotic breastfeeding

54 tashaur3 tashaur3 | E-mail | Web | 13. září 2018 v 11:04 | Reagovat

Started up to date cobweb project
http://eurodate.sexblog.top/?entry.piper
  phone dating chat hookup sites reviews datnig scottish women herpes free dating old women looking for sex

55 katharinebl3 katharinebl3 | E-mail | Web | 16. září 2018 v 20:03 | Reagovat

Started untrodden web throw
http://pattaya.girls.blogporn.in/?post-katelin
muammar google chivalry decorations t.i.

56 Justingat Justingat | E-mail | Web | 17. září 2018 v 11:18 | Reagovat

極道光碟屋 http://avgood-store.com/

57 DavidErort DavidErort | E-mail | Web | 17. září 2018 v 16:04 | Reagovat

後宮情色網-優惠多多,紅利集點,AV女優最齊全,天天更新 http://168.av-50.com/

58 WilliamTot WilliamTot | E-mail | Web | 18. září 2018 v 6:34 | Reagovat

台北市-萬華【禾云室內設計│台北城市工程】─萬華室內設計│萬華裝潢統包│萬華木作工程         http://interior-plan.com/

59 WilliamGon WilliamGon | E-mail | Web | 19. září 2018 v 2:42 | Reagovat

http://mic-shop.com/ 【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器 – 關於自有品牌揚歌-專營教學用麥克風

60 marniedal marniedal | E-mail | Web | 20. září 2018 v 15:57 | Reagovat

Hello everyone, it’s Marnie Dalby here!
I work as a professional an essay writer and have created this content with the intent of changing your life for the better. I started honing my writing talent in my school years. I learned that my fellow students needed writing help—and they were willing to pay for it. The money was enough to help pay my tuition for my remaining semesters of college.
Ever since school, I have continued to work as an academic writer. I was hired by a writing service based in the United Kingdom. Since then, the dissertations that I have written have been sold around Europe and the United States.
In my line of work, I have become accustomed to hearing, “Marnie, can you help me meet my writing assignment deadline?” I know that I can save their time.

Academic Writer – Marnie Dalby – [http://www.kulturaplus.com/]Kulturaplus[/url] Confederation

61 ShaneDeN ShaneDeN | E-mail | Web | 20. září 2018 v 17:34 | Reagovat

綠屋家居: GREEN HOUSE 北歐傢俱-台中家具 http://www.greenhouse.net.tw/

62 Georgewrese Georgewrese | E-mail | Web | 21. září 2018 v 3:15 | Reagovat
63 Morriscougs Morriscougs | E-mail | 21. září 2018 v 15:21 | Reagovat

Вам спасли Жизнь и Вы желаете Наградить этого Человека Настоящим Орденом. Обращайтесь сюда http://spaszhizny.ru/ Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

64 tiffanyms60 tiffanyms60 | E-mail | Web | 22. září 2018 v 12:43 | Reagovat

Fresh domestic stage as throw:
http://christi.web1.telrock.net

65 marniedal marniedal | E-mail | Web | 25. září 2018 v 18:23 | Reagovat

Hi everyone , I’m Marnie Dalby.
Welcome to my website . I started writing in  high school  after a creative writing assignment for my English teacher. I did creative writing for several months  before I thought about doing something else.
I had always loved doing research papers  because I’m passionate about learning. When you combine writing talent  with a love of learning, academic  writing only makes sense as a job.
I’m passionate about  aiding the students of the future in their school career. When they don’t like their assignment , I am there to help.

Marnie Dalby –  Academic Writing Help  - [http://www.partythrucollege.com/]Partythrucollege[/url] Corp

66 Jamespab Jamespab | E-mail | Web | 21. října 2018 v 19:33 | Reagovat

I visit everyday some web sites and sites to read articles or reviews, but this weblog gives quality based content.

67 LuckexadE LuckexadE | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 1:43 | Reagovat
68 SteveNox SteveNox | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 7:47 | Reagovat

Hello. Allow me introduce the writer. Her name is Janell but she doesn't like when persons use her full title. Louisiana is the only location I've been residing in and my parents reside nearby. One of my favored hobbies is dominoes but I haven't made a dime with it. Invoicing is how he supports his family members and he's doing rather great financially. See what's new on her web site here: <a href="https://www.wirisi.com/womens-high-heel-wedges-sandal-ladies-shoes-online-shop-1808.html">awesome cheap shoes</a>

69 ClementpidEr ClementpidEr | E-mail | Web | Včera v 23:46 | Reagovat

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama