Prosinec 2008

Moje Warrior-historie

31. prosince 2008 v 8:49 | Minda |  O webu
Nazývat to historií je trochu přehnané, protože Divoké kočky znám cca... rok? Že by? No ano, už si vzpomínám. Dostala jsem Divoké kočky snad k Vánocům, nebo k čemu... nebo možná k narozkám. Už nevím, musím trošku trénovat paměť... no to je fuk. Jdeme na to.

Už odmala miluji kočky. A vůbec všechny zvířata. Kočky máme snad od té doby, co mi byly čtyři, skoro pět let. Tehdy k nám přišla doopravdy divoká kočka. Nedůvěřovala nikomu a ničemu. Časem se trochu ochočila, i když na sebe nenechala sáhnout. Jmenovala se Moura. Úplně si pamatuju, jak přicházela, ještě jako malé hubené kotě...

No a před víc než rokem jsem dostala Divoké kočky. Četla jsem je jednou a moc se mi líbily. Poté jsem je četla ještě čtyřikrát, v různých časových odstupech. Úplně jako kdybych se sama chtěla stát divokou kočkou... nejdříve jsem přemýšlela, jak bych se jako kočka jmenovala.

Mojím prvním nápadem bylo "Modrá tlapka", Bluepaw, protože nejen, že to docela dobře zní, ale i moje oblíbená barva je modrá a mám "modrého" kocourka (kocourka... je mu šest let), kterého mám moc ráda (i když mě neustále kouše, ale já vím, že to dělá jenom lehce, že si tak hraje). Pak jsem si ale říkala, že přece jenom to není moc originální. Připomínalo mi to Modrou Hvězdu. Tak jsem si řekla, že vymyslím nové jméno.

Dlouho jsem hledala oficiální stránky Divokých koček. Až jsem je našla. To bylo před rokem. Začala jsem je překládat na tomto webu a zároveň jsem objevila, že bych se jmenovala "Mechové oči". Postupně jsem si to předělala na "Mechové oko" a pak Mechoočka (je to myšleno spíš ve smyslu "s mechovýma očima" než "mechová očka").

No a nyní jsem zakládala klan a přemýšlela jsem, jak se v něm budu jmenovat. Chtěla jsem být zase jinou kočkou, ale jelikož jsem se nechtěla rozdvojit úplně, zůstala jsem stejná - jako Mechová Hvězda.


Mechová Hvězda - příběh - 1. část

30. prosince 2008 v 18:03 | Minda |  Můj klan
Ležela v trávě a dívala se na modré nebe, na kterém zářilo letní slunce. Příjemně jí hřálo. Slastně přivřela oči. Převalila se na bok a vychutnávala si pocit svěžího léta. Milovala přírodu. Byla tady šťastná. Může mi tenhle den vůbec něco zkazit? pomyslela si.
Mohlo. A docela dobře. Ozval se důvěrně známý psí štěkot. Ajaj, blesklo jí hlavou, to nevypadá dobře. Hbitě vyskočila a rozhlédla se. Musí zmizet. Vyskočila na nízkou opuštěnou zídku, přelezla jí a mrštně jako veverka vyšplhala na strom. Tam se usadila na vyšší větev a, jak doufala neviděna, sledovala psa. A nejen psa. Sledovala také jeho "páníčka". Tohle slovo se jí nelíbilo. Bylo takové... no prostě psí. Nesnášela psy. A nebylo divu. Byla totiž kočka.
Členové Slunečného klanu

30. prosince 2008 v 11:36 | Minda |  Můj klan
Tady jsou přihlášení členové klanu. Ještě jich tam bude dalších cca 10-12, to budou ti, které tam přidám já :o) - kočky, které znám. Jinak ještě se můžete hlásit zde: http://warriorcats.blog.cz/0812/novy-klan-hlaste-se.

Velitelka: Mechová Hvězda
Zástupce: ---
Léčitel: ---
Válečníci: Mrkvoplamínka, Třešňová Kapka, Divoká růže, Leopardí oko, Divoká vrána
Učedníci: Lípka
Starší: ---

Jak říkám, ještě přibyde spoustu dalších členů klanu! A tady jsou všichni, kteří se přihlásili, včetně mě... jestlipak se tam najdete?Příště dodám samostatné obrázky jednotlivých koček :-).

A nakonec ještě kočky, které plánuji přidat do klanu. V závorkách jsou jejich reálná jména: Moura (Moura), Bláznivka (Bláznivka), Mývaloocasá (Mikýk), Rychlá Tlapka (Lilinka), Šedý Dráp (Mindík), Zimní Pruh (Macík), Plamen (Zrzík), Flíčka (Sibirka), Ořech (Pusík) a Ledosrstná (Megí). A ještě další a další kočky, které si zaslouží v klanu být... ale ty doplním až zase příště.

NOVÝ KLAN - hlašte se!

23. prosince 2008 v 9:48 | Minda |  Můj klan
Ahooooj! Založila jsem nový klan. Bude se jmenovat Slunečný klan, tedy SunClan :-). V tomto klanu nemají narozdíl od Růžového (www.warriors-of-roseclan.blog.cz) kočky magické schopnosti, jsou to normální válečníci jako v Divokých kočkách. Všichni zájemci nechť se neprodleně přihlásí! Formulář pro přihlášku najdete níže. Velitelkou budu já, ale jinak si můžete vybrat jakýkoliv klanový post z dole vyčleněných :-).

Přihláška:
1) Kočičí jméno (nic jako Micka, Líza a tak, ale válečnické jméno)
2) Tvůj blog
3) Tvoje (nekočičí) přezdívka
4) Barva očí a kožíšku
5) Chceš být: válečník/učedník/matka/léčitel/zástupce velitelky
6) Pokud budeš válečník, léčitel nebo zástupce velitelky, tak chceš nějakého učedníka?
7) Co ti jde (jenom jednu dovednost, např. boj zblízka, lezení na stromy, běh, komunikace s Hvězdným klanem atd.)
8) Zvláštní znamení (pokud nějaké máš)

No a to je vše :-). Hlašte se!

Nový klan?

14. prosince 2008 v 13:40 | Minda |  Můj klan
Tak jsem si procházela komentáře a četla jsem, že chcete nový klan! Mám vám vyhovět? Potom byste se do něj také mohli hlásit. Také se chci zeptat Mrkvové Hvězdy, zda s tím souhlasí, protože bych velmi nerada zakládala klan bez jejího svolení!

Tak schválně - mám se stát Mossstar (Mechovou Hvězdou) a založit ho? Hlasujte v anketě!


Vaše Mechoočka

Další knihy i série Divokých koček

1. prosince 2008 v 16:33 | Minda |  O DK komunitě
Sice jsem věděla, že se chystá čtvrtá série Divokých koček, ale nevěděla jsem o ní vůbec nic! Tady jsou první informace, které jsem objevila! Série se bude jmenovat Čtrvtý válečník.

Postavy ve Čtvrtém válečníkovi budou skoro stejné jako v Síle tří. Příběh bude pokračovat právě tam, kde skončil v minulé sérii. Budeme opět o rodině Ohnivého Měsíce. První knížka série vyjde na podzim 2009 (bohužel žádná z knih nevyjde v ČR).

Další novinkou jsou knížky Válečnický zákoník (tato kniha se bude podobat Klanovým kočkám, vyjde 9. července 2009), Útěk z lesa a Návrat ke klanům (manga knížky ze série Tygří Měsíc a Saša), Věštba Modré Hvězdy (ze Super edice, vyjde v září 09), Moderní Super edice Nebeského klanu (vyjde 2010), Super edice Dávná doba klanů (vyjde 2011).