Listopad 2008

Interaktivní Lístková Tůňka :-)

27. listopadu 2008 v 20:26 | Minda |  --Hry--
Pátrala jsem na DA (deviantart.com) a objevila jsem tuhle roztomilou Lístkovou Tůňku :-)... je interaktivní - to znamená, že reaguje na to, jak na ní namíříte myš nebo přímo kliknete. Umí zatínat drápy, klopit uši, ježit ocas... a asi ještě dalších pět věcí vždycky ve dvou stupních - nejdřív jenom tak málo (když jenom najedete myší) a pak víc (když kliknete). Je to vážně roztomilé! http://amberstarthunder.deviantart.com/art/interactive-leafpool-92506808

Já, Mechoočka

23. listopadu 2008 v 9:28 | Minda |  O webu
Už bylo na čase. Už vám konečně řeknu něco o mě, Mechoočce, v mé kočičí podobě. Doufám, že se náležitě těšíte. No nebudu to zbytečně prodlužovat - a vrhnu se na věc :-).
Jak vypadám? Mám světlou srst s tmavým mourováním a moje oči jsou zářivě zelené. Podle nich se právě jmenuju, protože připomínají zářivě zelený mech. Jako kotěti (a učednici) mi říkali Mechotlapka (nebo někdy Mechová). Později jsem se stala válečnicí - a není to tak dávno, přibližně před dvěmi a půl úplňky. Získala jsem jméno Mechoočka, které s hrdostí nosím dodnes. Mezitím jsem se stala dočasnou zástupkyní velitelky, díky nepřítomnosti Mourovaté Kožešiny (je na Kočkově v Indonésii). Teď mi byl přidělen kocourek Mráček, takže jsem jeho učitelkou. Je moc hodný a bystrý. Více o jeho výcviku sem možná napíšu příště :-).

No tak to je zatím vše. Budu sem pak psát ještě nějaké klanové příběhy (samosebou i o mně :-D). No tak jdu na to...mňauhóoj!

Videa - neoficiální

11. listopadu 2008 v 12:52 | Minda |  --Pro vás--
Mňauky! Máme tu další videa, ale tentokrát neoficiální, která vytvořili fanoušci Divokých koček.

1. Video - velmi pěkně animovaný začátek divokých koček, část 1.kapitoly (Zrzek v lese):


2. Video - opět 1. část 1. kapitoly - až po setkání a rvačku s Šedákem

3. Video - další část kapitoly - rozhovor s Šedákem
4. Video - 3D Divoké kočky z The Sims 2 (počkejte až do konce titulků, jsou tam pak dobré scény "ze zákulisí natáčení")

Hra - další "Vyrob si Divokou kočku"

9. listopadu 2008 v 10:16 | Minda |  --Hry--
Tak a zase jedna hra! A zase je o vyrábění tvého vlastního Válečníka! Ale už má trochu méně možností. Přesto je to strašně roztomilý :-)

Hra - Vyrob si Divokou kočku!

9. listopadu 2008 v 10:11 | Minda |  --Hry--
Našla jsem dobrou hru, kde si vyrábíš vlastní Divokou kočku. Vybíráš její barvu, případně flíčky nebo pruhy. Také barvu očí, klan, jméno, pozici v klanu, můžeš i obojek, pozadí a doplňky. Zkrátka moc fajn :-). http://gloomingcandescence.deviantart.com/art/Create-A-Warrior-94799199